Stowarzyszenie Klub Historyczny

Prawda i Pamięć

"Waga wydarzeń uchodzi prawie zawsze uwagi tych, którzy są ich świadkami. "

- Andre Maurois

Donatorzy

Agencja Informacyjna, Mielec

Albiniak Andrzej, Warszawa

Andrew Beata

Antosiewicz Maria, Mielec

Bagińska Beata, Jaksonów

Bajor Anna, Żarówka

Bańka Rafał, Mielec X

Barańska Joanna Agnieszka, Wilcza Góra

Barnaś Andrzej Józef, Bucze X

Barnaś Iwona, Bucze X

Barnaś Krzysztof, Mielec

Batory Franciszek, Kolbuszowa

Bąbała Marek, Mielec

Bąk Grzegorz, Trzebunia

Bąk Jan ZBRI „JANTA”, Górki X

Bąk Kazimierz, Górki

Bąk Tadeusz, Górki

Bechta Stanisław, Jarosław

Bednarski Andrzej, Lubraniec

Berdzik Adam, Pyrzyce

Betka Arkadiusz, Mielec

Betka Stanisław, Mielec

+Bidas Adam, Sandomierz X

Biedermann Włodzimierz, Kożuchów

Bik Bogusław, Mielec

Bik Jan, Krzemienica k. Mielca X

Bik Józef, Mielec

Bik Stanisław, Kraków

Binduga Andrzej, Rzeszów

Blek Andrzej

Blicharski Kamil, Jędrzejów

Blicharz Bartosz Marek, Rzeszów

Błachowiak Józef, Rybnik

Błachowicz Aleksandra, Łączki Brzeskie

Boczon Ewa, USA

Bogdan Adrian S., Tuszyma

Boroń Krzysztof, Mielec X

Borowiec Piotr, NY – USA X

Borowiec Wiesława, NY – USA X

Borowski Franciszek

Boryczko Marta, Zgłobice

Bronisz Artur, Sarnaki

Brudziński Tad, USA

BRUK-BET Sp. z O.O., Nieciecza k. Żabna

Buczak Wojciech, Rzeszów X

Buczakowski Karol, Chicago – USA

Buczkowska Karolina Anna, Tarnobrzeg

Budek Zbigniew, Bonn – Niemcy

Bujko-Ryczko Tamara Anna, Warszawa

Bukowska Magdalena, Warszawa

Bulsza Władysław , Dębica

Bury Tadeusz, Radymno X

Busztyka Dariusz, Poznań

Casperson Aneta Zofia , Wrocław X

Cena Jakub, Mielec

Chabior Marek, Szczecin

Chojecka Grażyna M., Warszawa

Chorążykiewicz Marek

Chrabąszcz Andrzej, Czajkowa/Mielec

Cimoch Arkadiusz, Chicago – USA

Ciokan Zbigniew, Rybnik

COMP SOFT SP. Z O.O. Mielec

Cuglewski Andrzej, Dąbrowa Górnicza

Cymbor Jacek, Mielec

Czaja Tadeusz, USA

Czarny Artur J., Chojnów

Czerwiec Paweł GEODEZJA PROJEKT, Trześń/ Mielec X

Ćwięka Stanisław J. Borowa

Dancewicz Margarita, Chorzów

Daniluk Janusz, Warszawa

Dąbek Zbigniew, Śrem

Dąbrowska Honorata, Raczki

Dąbrowska Łucja, Brzyście – Gawłuszowice X

Dąbrowska Maryla, Kobyłka k. Warszawy

Dąbrowska Wioletta, USA X

Dąbrowski Andrzej, Brzyście – Gawłuszowice X

Dec Stanisław M., Grębów

Deka Bogdan, Parzęczew

Demiańczuk Robert, USA

Dębicka Danuta, Mielec

Dębicki Paweł, Mielec

Dobrzyński Patrick, New York – USA X

Dobrzyński Ryszard, New York – USA X

Dolina Andrzej, Mielec X

Dolina Michał, Mielec

Domaradzka Władysława, N. Nashville/Chicago – USA X

Drzyzga Eugeniusz, Niemcy

Duda Stanisław, Lubenia

Duda Waldemar, Padew Narodowa

Dudzińska Grażyna, Jarosław X

Dynda Piotr, Kraków

Dziadosz Maciej, Ropienka

Działo Maria Krystyna, Mielec

Działowski Tomasz, Mielec

Dziedzic Aleksander, Mielec

Dziemska Anna, Warszawa

Dzierbun Henryk, New Jersey – USA

Dziura Stanisław Adam, Rzeszów

Erber Wiesław, Gorzów Wlkp.

EURO-EKO Sp. z O.O., Mielec

Faleński Rafał, Szczecin

Falkowski Jarosław, Chicago – USA

Fila Grzegorz Z., Rzeszów

Filipek Grzegorz, Puławy

Finster Karolina, Gdynia

Firma Geodezyjna SZCZEPAŃSKI, Białobrzegi

Flis Jerzy, Mielec X

Fuczek Andrzej Jan, Tłuczań

Fundacja AGENCJI ROZWOJU PRZEMYSŁU, Warszawa

Fundacja VIRTUTI ARTIS, Warszawa

Gałuszka Bogdan, Chicago – USA

Garncarz Ewa, Mielec

Gasztolek Tomasz

GAŚNICA ZKiNS P/POŻ. Marek Pieróg, Mielec

Gawroński Waldemar, Mielec

Gelleta Pelagia, Krosno

Gerula Grzegorz Stanisław, Rzeszów

Gierwatowski Jacek, Elbląg

Gładyszewski Roman, Lublin

Głaz Andrzej, Tuszów Narodowy

Głaz Krzysztof

Głaz Kacper, Tuszów Narodowy

Gmyrek Grzegorz, Warszawa

Golba Krzysztof P., Zarównie k. Padwi

Golba Piotr, Piechoty k. Padwi

Golba Robert, Mielec

Gorlach Jan

Góra Stanisław, Ancaster – Kanada

Górczewska Barbara Maria, Brzesko

Górski Robert, Piastów

Graniczka Bożena , Mielec X

Greba Krystian

Gryfińskie Stowarzyszenie „Pamięć i Prawda”, Gryfino

Gulbinowicz Urszula, Ajax – Kanada

Gut-Siudak Wioletta, Jarosław

Gutkowski Konrad, Warszawa

Guzik Arkadiusz, Nowy Targ

Gwadera Krzysztof, Mielec

Gwarnicki Bill, Chicago – USA

Gwoździowski Bogdan, Mielec

Hajec Eligiusz, Mielec X

Hałacińska Kinga Jagoda, Warszawa X

Harla Kazimierz, Mielec

Harla Zofia, Mielec

Has Magdalena

Heine Michał, Warszawa

Hłouszek Elżbieta, Krosno X

Hoduń Franciszek, Żeliszów

Ilba Agata Stanisława, Juszkowa Górna

Jabłoński Artur, Bristol – UK

Jamrozik Agnieszka, Wrocław

Jamróz Sylwester, Brzeźnica

Jamróz-Piłsudski Tomasz, Kraków

Janecki Antoni Jan, Biały Kościół

Janeczek Magdalena, Godziszka X

Janowska Bożena, Łódź

Jarecka Hanna, Gdynia

Jarecki Dariusz, Mielec X

Jaremek Marian

Jarosz Arkadiusz, Krzcin

Jasińska Dorota, Lubsko

Jasiński Tomasz, Poryte Jabłoń – Zambrów

Jaskowski Mirosław, Zawiercie

Jaskółka Jan, Chicago – USA

Jaskółka Maria, Chicago – USA

Jaśko Angelika, Kraków X

Jaśko Krzysztof, Kraków X

Jeczeń Maria, Świdnik

Jerdonek Andrzej, Lubin

Jędrzejczak Ewa I., Skwierzyna

Jopek Michał, Sandomierz

Jurgielewicz Agnieszka, Zalewo

Kaczmarzyk Krzysztof – Wielka Brytania

Kaczyński Tomasz, Warszawa

Kałamajski Dariusz, Bydgoszcz

Kamiński Diana, Ashland – USA X

Kamiński Grace, Chicago – USA X

Kamiński Lester, Ferryvillemo – USA X

Kamiński Michał, Przyborów

Kamiński Mike, Des Plaines – USA X

Kamiński Monica, Portland – USA X

Kapinos Fryderyk, Mielec X

Karpiński Tomasz Maciej, Opole Lubelskie

Kawczyński Jacek, Palatine – USA X

Kawczyński Witold, Łódź

KD BIZNES Sp. z o.o., Mielec

Kibice Naprzód Jędrzejów X

Kijek Paweł, Żabia Wola k. Lublina

Kipa Grzegorz, Mielec X

Klara Piotr PUGiK „GEODETA”, Mielec X

Klenczon Alicja L. M. , Warszawa X

Klimek Krzysztof, Pabianice

Klimek Piotr, Chicago – USA

Kloc Dawid, Dębica

KM NSZZ Solidarność PZL, Mielec X

KM NSZZ Solidarność GAMRAT SA, Jasło

Kobosz Piotr, Dębica X

Kobylarz Andrzej, Mielec

Kofin Edward

Kojda Beata, USA

Kokoszka Jan

Kołacz Bogdan, Mielec

Kołek Anna, Piechoty k. Padwi N.

Kołek Eugeniusz, Piechoty k. Padwi N.

Koło Chicago ZŻ NSZ, Chicago – USA

Koło 21. ZZWP, Gdynia

Komaniecki Łukasz S., Wawrzeńczyce

Komosa Bogusław, Bielawa

Komsta Peter

Konarska Barbara, Warszawa

Konieczny Piotr, Mielec

Konieczny Rafał, Mielec

Kononowicz Zbigniew, Olsztyn

Kopacz Edmund, Mielec/Kolbuszowa

Kopacz Jacek Kancelaria Prawna JK, Mielec X

Kopeć Albert, Sandomierz

Kopik Krzysztof, Garwolin

Korpalska-Chabior Gościsława, Szczecin

Kosobucka Danuta, Bolesławiec

Kosycarz Anna

Kotula Dorota, Rzeszów/Nottingham – Wielka Brytania

Kowal Mirosław X

Kowalski Kazimierz

Kozera Marek, Sandomierz

Koziar Jan, Wrocław

Kozik Marcin, Mielec

Kozioł-Galas Marta, Mielec X

Kozyra Sebastian, Włodawa

Kramek Stanisław, Nowa Iwiczna

Krasoń Mariusz, Rzemień k. Mielca

Krasuski Paweł A., Tarnobrzeg

Krause Aleksandra, Niemcy

Krawiec Zenon, Mielec

Królikowska Anna, Mierzyn

Kruk Jarosław Roland, Busko Zdrój

Kruk Kamil, USA

Krukar Jarosław – Firma BOJAR, Zarzecze

Krukowska Małgorzata, Lipa Krępa/Lipsko

Krystosiak Jarosław, Warszawa

Krzak Irena, Jastrzębie Zdrój

Krzak Iwona, Niemcy X

Ks. Damian G. Zieliński, Czajkowa

Ks. Władysław Stępniak, Legnica

Książek Leszek, NY USA

Książek Teresa, NY USA

Kuc Bogusław, Kraków

Kulak Dominika, Śrem

Kulig Waldemar, Mielec

Kułacz Wojciech, Zarównie

Kumos Hanna B., Poznań X

Kurek Damian, Tymbark X

Kurhan Małgorzata, Nowy Jork – USA

Kurowska Maria, Dąbrówka

Kurzyński Łukasz, Chicago – USA

Kuzak Grzegorz, Chełmsko Śląskie

Kwapisz Zbigniew, Chicago – USA

Kwiecień Hieronim, Malinie

Laskowska Katarzyna, Stargard Szczeciński

Lebuda Mirosław, Gryfino

Lech Mirosław, Radlin

Lenart Piotr, Mielec

Lenartowicz Wanda, Bielawa

Leś Krzysztof, Mielec

Lewandowski Robert

Lis Helena, Mielec

Lis Katarzyna, Jarosław

Lisowska Zofia, Elbląg

Litwin Piotr, Wereszcze Małe/Rejowiec

Lonczak Stanisław Józef, Radomyśl Wielki

Łakomski Jerzy, Mielec

Łapińska Anna, Biłgoraj

Łukasik Jacek, Kościerzyna

Łytkowski Tomasz, Gdynia

M.P.G.K. SP. Z O.O. MIELEC

Machowska Anna, Chrzanów

Mackiewicz Joanna, Górowo Iławieckie

Madej Andrzej, Baranów Sandomierski

Madej Jadwiga, Baranów Sandomierski

Maj Grzegorz, Dębica X

Majewski Konrad

Malak Andrzej, Mielec X

Malak Bożena, Mielec X

Maline Helena, Krynica

Malinowska Małgorzata, Babule

Malinowski Krzysztof, Białystok

Malińska Urszula A., Mielec X

Małozięć Maciej, Dębica

Marciniak Jakub, Poznań

Marcinowski Bogdan

Marczenia Andrzej, Mielec

Markut Zbigniew, Nisko

Maroń Kazimiera, Mielec X

Maruszczak Waldemar, Sandomierz

Matejczuk Mariusz, Sheffield – Wielka Brytania

Matejko Mieczysław, Czechowice-Dziedzice

Matek Krzysztof, Mielec

Mateuszewska-Słojewska Elżbieta H, Warszawa

Maziarski Antoni, Mielec

Mazur Mariusz, Mielec X

Medon Adam, Huntsville – Canada

Medyński Artur, Wrocław

Michalec Zbigniew, Warszawa

Mielczarek Michał, USA (Żytno)

Mielecka Jolanta, Mielec

Mielecki Mirosław, Mielec X

Miernik Zygmunt, Będzin

Mierzwa Alojzy, Świętochłowice

Mieszkalska Janina A., Wrocław

Mikrut Krzysztof, Rzepiennik

Mikulska Monika Anna, Poznań/Lublin

Misiak Dariusz, Mielec

Misiara Piotr, Chicago -USA

Mizera Piotr, Rzeszów

Mohuczy-Wachowski Juliusz, Rybnik

Moroń Aleksandra, Brzeszcze X

Moździerz Damian, Podleszany Mielec

Mrówka Adam, Radomsko

Mróz Anna Katarzyna, Warszawa

Murawski Paweł, Radom

Murglin Paweł, Piechoty k. Padwi

Myjak Urszula, Wola Mielecka

Nabywaniec Tadeusz, Sanok

Nadowska Grażyna, Barlinek

Należna Maria, Wadowice Górne k. Mielca

Nartowski Arkadiusz, Kielce

Natora Adam, Warszawa

Neidbalec Marta, USA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Dulcza Mała

Niwa Jan

Noceti-Klepacka Teresa Zofia, Warszawa X

Nowak Danuta, Warszawa

Nowak Jacek, Warszawa

Nowak Renata, Rzeszów X

Nowak Tomasz, Wojnicz

Nowik Andrzej, Trzebinia

Nowosielski Wojciech, Opole

Olszańska Anna, Radymno

Opala Józef, Koprzywnica

Orniacka Janina, Wrocław

Osińska Lidia, Szczecin

Owczarek Alicja, Międzyborów

Pakosz Robert

Panfil Tomasz Armand, Mełgiew

Paprocki Tomasz, Aleksandrów Łódzki

Partyka-Dziersk Teresa, Gdańsk X

Paschilke Krzysztof Andrzej, Poznań

Paterak Mariusz R., Mielec

Paterak Renata, Czajkowa

Patruś Jan, Ząbrowo Gościno

Pavanello Marcin, Gniezno

Pawełczak Piotr Roman, Mielec

Pawłowski Andrzej, Chicago – USA

Pazdro Danuta PRACOWNIA PROJEKTOWA, Mielec X

Pek Christopher, USA

Pepłowski Antoni, Zielonki/Warszawa

Pepłowski Jacek, Zielonki/Warszawa

Petri Andrzej

Pękal Irena, Lublin

PGE Dystrybucja SA, Lublin

Piątkiewicz Dariusz, Chicago – USA

Piątkowski Norbert, Jasień

Piekarczyk Paweł Ł., Warszawa X

Pietras Józef PPUH, Mielec X

Pietrucha Piotr, Dębica

Pietrzak Aldona, USA

Piękoś-Gałczyńska Krystyna, Mielec

Pilwińska Izabela, Gdańsk

Piotrowski Teresa, Harwood Heights – USA

Piskorski Sławomir B., Warszawa

Piwowarski Przemysław, Sanok

Pląder Bogdan, Mielec X

Plewińska Alicja Jolanta, Warszawa

Pluta Adam, Mielec

Pluta Marek, Mielec

Pluta Tomasz

Pobóg-Lenartowicz Maciej, Stronie Śląskie

Pogoda Mirosław, Mielec

Pollok T. Joanna, Gdynia

Ponurkiewicz Magdalena, Nowy Sącz

Popławska Anna Danuta, Bydgoszcz

Posłuszny Dominik, Mielec

Pospieszalski Marcin, Częstochowa

Postolski Andrzej, Ottawa – Kanada

Powroźnik Jacek, Warszawa

Późniecka Malgorzata, Warszawa

Pryjda Janina, Przeworsk X

Przybylski Andrzej, Bełchatów

Przybyło Łukasz, Mielec

Przybyszewski Andrzej, Zajezierze

Przybyszowski Andrzej, Nowy Sącz

Przygoda Andrzej, Mielec X

Przygoda Lidia, Mielec X

Przysiężniak Jerzy, Lublin

Raimann Michał, Katowice

Rakuś Ewa, Kalisz Pomorski

Ratajczyk Halina, Bronowice Nowe Czaple

Region Rzeszowski NSZZ Solidarność, Rzeszów X

Rejowski Edmund, Chicago Ridge – USA

Respondek Kinga, Bytom X

Rogala Kazimierz, Przyłęk Mielec X

Rogozińska Anna (Małgorzata), Warszawa

Rogozińska Olga M., Bojanowo

Rojewska Maria Elżbieta, Lublin

Romanowska Zofia Maria, Czernichów X

Rozenek Jacek, Warszawa

Rusek Arkadiusz, Mielec X

Rusin Edward, Skopanie X

Rusin Edyta Maria, Tuszyma/Mielec

Rusin Krystyna, Skopanie X

Rusin Roman, Dobrynin/Mielec X

Ryczek Dawid, Chicago – USA

Rydzowski Bogusław, Mielec X

Rydzowski Janusz, Podleszany k. Mielca X

Rydzowski Zdzisław, Podleszany Mielec X

Ryniewicz Mariusz, Mielec

Rypina Piotr, Barchaczów/Łabunie

Rzeszotarska-Wójcik Maria Magdalena, Łoś

Rzeszutek Marian, Mielec

Rzeszutek Romuald, Mielec X

Rzewucki Nikos Mielec/Kraków

Rzucidło Andrzej, USA

Salawa Daniel Robert, Świątniki Górne

Sandura Daniel, Białystok

Sawczuk Piotr, Chicago – USA

Schenk Lidia Elżbieta, Kraków X

Sarama Wanda, Mielec

Sękowska Barbara, Słupsk

Sieja Elżbieta, Czajkowa

Siembab Renata Aleksandra, Kiełków

Sikora Władysław, Walim X

Sikorski Tomasz Witold, Warszawa

Siuda Maria, Czajkowa

Skornia Paweł, Czempiń

Skorupińska Katarzyna, Przybiernów

Skrzypczak Jerzy, Mielec

Skwirut Kamil, Rzeszów

Słaby Sławomir Cz., Nowy Sącz

Smagacz Łucja, Chicago-USA

Smyczyński Adrian, Stara Iwiczna

Smykla Stanisław, Baranów Sandomierski

Sobiczewski Hubert, Mielec X

Sobolewski Zdzisław, Jarosław X

Sosin Jerzy Wojciech, Piaseczno

Sosna Piotr, Chicago – USA

Sowa Henryk, Mielec

Sowa Jerzy, Mielec

Stachowiak Justyna K., Wrocław X

Stachura Krzysztof, Mielec

Staniszewska Franciszka, Jarosław X

Staniszewski Stanisław, Jarosław X

Stankiewicz Mogiła Jacek Józef, Rowiny

Stano Andrew, Addison – USA

Stano Barbara, Addison – USA

Stawarz Renata, Czajkowa k. Mielca

Stefanowicz Dariusz, Czermin

Stępień Bogusław, Baranów Sandomierski

Stępień Grażyna, Baranów Sandomierski

Stępień Marcin, Chicago – USA

Stopa Andrzej

Stow. Rodzin Katolickich Diecezji Sandom., Sandomierz

Stow. Scena Kultury, Warszawa

Stus Maciej

Styczeń Janusz, Mielec

Sulima Leszek, Puławy X

Surdej Grażyna, Mielec

Surdej Mirosław, Rzeszów

Swół Radosław, Mielec

Synowiec Marek, Jasień

Sypek Halina, Mielec

Syrek Anna, Tychy

Szadek Halina, USA

Szadkowski Andrzej, Mielec

Szafrański Marek, USA

Szaleniec Mariola, Kraków

Szałapski Rafał, Lublin

Szałda Lidia, Mielec

Szałda Ryszard, Mielec

Szczepańska-Lasek Zdzisława, Brzeg

Szczęsny Kazimierz, Łubnice

Szczurkowski Jan Korab, Węgrzynowice

Szeliga Marcin, Jamy/Wadowice Górne

Szewczyk Krzysztof Paweł, Sulejówek

Szlenkier Maria, Radachówka k. Kołbieli

Szeszycka Gabriela, Mielżyn

Szkoła Podstawowa, Przecław

Szmid Andrzej, Sandomierz

Szmiel Małgorzata Jolanta , Warszawa

Szostak Krzysztof, Mielec

Sztejter Kamil, Warszawa

Szuba Jan S., Zarzecze

Szumna Patrycja M., Skorczyce Urzędów

Szumny Roman, Skorczyce Urzędów X

Szumska Grażyna, Białystok

Szyfner Renata, Orlando – USA X

Szyksznian W. Leszek, Szczecin

Szyksznian-Ossowska Danuta „Sarenka”, Szczecin

Szymański Mariusz, Dąbrowa Górnicza

Szymula Dawid, Przytkowice

Szyprowski P. Bartłomiej, Ząbki

Szyszkowski Tomasz

Ścibor-Marchocka Maryla, Warszawa

Śluzyk Jan

Śmietana Sebastian, Zaskale X

Śmietański Krzysztof, Klembów X

Świerkula Marcin, Sandomierz

Święta Dorota, Oława

Świniarski Leszek M., Mielec

Thoerner Alfons, Knurów

Tomassello Maksymilian Jan, Orange – USA

Tomaszewski Krzysztof

Tonderys Ewa, Grębów X

Trzaskawska Danuta, Grodków

Tumanowicz Barbara, Warszawa

Turczyn Zbigniew

Turek Miłosz, Chicago – USA

Tymiński Grzegorz, Trento – USA

Urbańska Irena A., Białystok

Uzar Leszek, Padew Narodowa

Wais Jan, Mielec

Wanatowicz Bogusław St., Łódź X

Wanatowicz Joanna M., Łódź

Wanatowicz Stanisław, Mielec X

Wanatowicz-Skrzypek Gracja, Mielec X

Wardzała Sławomir, Warszawa

Waszkowiak Roland, Dębica

Wawrzykowska Sylwia Antonina, Nowa Sól

Wdowiarz Gustaw, Mielec

Wernic Marek W., Warszawa

Wesołowska Irena, Kraków

Węglarz Antonina, Łukawica

Węgrzyn Leszek Tadeusz, Niechobrz

Węgrzyn Marzena, Dębiaki Mielec

Węgrzyn Robert, Dębiaki Mielec

Węgrzyn Tomasz, Niwiska

Widelski Paweł, Mielec

Wiech Piotr, Mielec X

Wieczorek Krzysztof H., Nowa Ruda

Wiercińska Janina, Chicago – USA

Wierciński Arcadius, Des Plains – USA

Wierciński Barbara, Arlington Hts – USA X

Wierciński Mirosław, Arlington Hts – USA X

Wierzbowski Andrzej, Łódź

Więcek Józef, USA

Wilk Joanna, Mielec

Witek Jerzy, Mielec

Witkowski Krzysztof, Nieciecza k. Żabna

Wojciechowska Danuta, Warszawa

Wojciechowski Marek, Niemcy X

Wolska Jolanta Lucyna, Różańsko

Wołosiuk Dariusz J., Pogorzelec

Wójciak Gabriela, Mielec

Wójciak Piotr, Mielec

Wójcik Michał, Zielona

Wronkowski Sławomir, Warszawa

Wroński Waldemar, Świdnik

Wróbel Dawid, Kolbuszowa

Wróbel Kazimierz, Lędziny

WYDAWNICTWO MILES, Kraków

Wyrwich Zofia, Jaksonów/Wrocław

Wytrzyszczak Eugeniusz, Nowe Miasto n. Wartą

Wrzesień Daniel, Mielec

Zaborowski Bogusław Henryk, Warszawa

Zajda Małgorzata, Częstochowa

Zajda Mateusz, Częstochowa

ZAKŁAD BUDOWLANO–REMONTOWO-INSTALACYJNY :Janta” Jan Bąk, Górki X

ZAKŁAD ŚLUSARSKI STOMEX, Malinie k. Mielca

Zalewski Andrzej, Warszawa

Zalotyński Maciej, Mielec

Zalotyński Marek, Mielec

Zamojska Małgorzata, Kielce

Zaremska-Czarny Ewa, Warszawa

Zarząd Regionu NSZZ Solidarność, Konin

Zarząd NSZZ Solidarność, Mielec X

Zasadzka Iwona, Gorzów Wielkopolski

Zembroń Waldemar, Hermanowa/Tyczyn

Zemmel Andrzej, Mielec X

Zespół Szkół Technicznych, Mielec

Zielenow Tomasz Maciej, Szczytniki Duchowne k. Gniezna

Ziemska Ewa, Mielec

Znaniec Andrzej, Szczecin

Znaniec Bogusław, Nowy Targ

Zymon Bolesław, Pincourt – Kanada

Żak Andrzej M., Gdańsk

Żelazko Wioletta, Mielec

Żmuda Paweł, Busko Zdrój X

Żurek Sebastian Marek, Gniezno

Żydło Tomasz, Gorlice

Żywiczyński Jacek, Ciechocinek/Maxeville – Francja